Birželio 24 d. Kauno arkikatedroje bazilikoje, minint Kauno arkivyskupijos globėjo Šv. Jono Krikštytojo Gimimo iškilmę bei švenčiant Kauno arkivyskupijos 100-mečio jubiliejų, po iškilmingų Šv. Mišių buvo įteikti arkivyskupijos jubiliejiniai medaliai. Šiuo garbingu apdovanojimu buvo pagerbti esami ir buvę katalikiškų mokyklų bei gimnazijų vadovai: Ramutė Latvelienė, Liudvikas Lukošius, Rima Špakauskaitė-Kučinskienė, Paulius Martinaitis, Aleksandra Bancevičienė ir Lauras Bartnikas.
Nuoširdžiai sveikiname Lietuvos katalikiškojo ugdymo asociacijos narius su šiuo prasmingu įvertinimu ir dėkojame už jų atsidavimą, lyderystę bei nuoseklų darbą stiprinant katalikiško ugdymo misiją Lietuvoje. Tegul šis apdovanojimas būna paskata ir toliau su meile tarnauti žmogui, Bažnyčiai ir visuomenei.

